نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: علاقه عجیب

6625
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

علاقه عجیب

پسری 30 ساله ام هنوز مجردم من ی علاقه خیلی عجیب دارم و ندیدم کسی اینجوری مثل من باشه و اون این که خیلی دوست دارم روی شکم دخترها بنشینم اصلا اینجوری ارضا میشم و جالبه که تا حالا به روش ارضا شدن عادی پسرا یعنی با دست مالیدن به آلتم اصلا خودمو ارضا نکردم از بچگی وقتی می دیدم مثلا تو کشتی گرفتن 2 تا پسر یکی شون رو شکم اون یکی می نشست به شدت تحریک میشدم و تا الانم فقط با همین روش ارضا کردم خودمو لطفا کمکم کنید ایا این اختلال هست؟ چه باید کرد؟ نمیشه مثلا در آینده با زنم هم همین کارو بکنم؟ آیا زنها اینجوری شیکمشون درد میگیره یا ازین کار بدشون میاد؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : علاقه عجیب

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhhh نمایش پست ها
    پسری 30 ساله ام هنوز مجردم من ی علاقه خیلی عجیب دارم و ندیدم کسی اینجوری مثل من باشه و اون این که خیلی دوست دارم روی شکم دخترها بنشینم اصلا اینجوری ارضا میشم و جالبه که تا حالا به روش ارضا شدن عادی پسرا یعنی با دست مالیدن به آلتم اصلا خودمو ارضا نکردم از بچگی وقتی می دیدم مثلا تو کشتی گرفتن 2 تا پسر یکی شون رو شکم اون یکی می نشست به شدت تحریک میشدم و تا الانم فقط با همین روش ارضا کردم خودمو لطفا کمکم کنید ایا این اختلال هست؟ چه باید کرد؟ نمیشه مثلا در آینده با زنم هم همین کارو بکنم؟ آیا زنها اینجوری شیکمشون درد میگیره یا ازین کار بدشون میاد؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

فانتزی جنسی مجموعه اعمال و رفتاری هستند که در باره رابطه جنسی توی ذهن افراد شکل گرفته
    فتیش ها یا فانتزی ها در هر فردی به یک صورت هستند
    و افراد مطابق با نوع فانتزی هاشون تحریک میشن تا نوع رابطه هاشون رو به همون صورت که تو ذهن دارن انجام بدن ( رابطه مقعدی ، رابطه ضربدری و.......) و این کار براشون لذت بخشه و تحت تاثیر فانتزی هایی که دوست دارند میخواهند همون کارها رو توی روابط جنسی با شریک جنسیشون داشته باشن
    محرک فانتزی ها از نظر علم ************و لوژی بیشتر جنبه روانی دارند

اما درمورد شما :

منظور شما پوزیشن نشسته مرد ودراز کشیده زن هست ( حالتی که زن میخوابه و مرد بهش نزدیکی میکنه ) ؟

یا اینکه دوست دارین روی شکم طرف بشینین و بدون هیچ دخولی ارضا بشین ؟

تازمانی که فانتزی های مد نظر شما در روابط زناشویی شما در آینده باعث اذیت شریک جنسی شما نشه اختلال یا مشکل محسوب نمیشن
    شما بهتره توی مراسم خاستگاری یا هرموقعیتی که صحبت های قبل ازدواج رو تونستین بگین از فانتزی هاتون صحبت کنید تا در صورتی که اون خانم از فانتزی های شما احساس ناخوشی داره تصمیم درست بگیره و بعدا دچار مشکل نشین

علت اینکه میخوای روی شکم طرف بشینی چیه ؟ دوست داری شریک جنسیت توی روابط درد و ناراحتی بکشه ؟

تازمانی که روابط زناشوییتون دچار مشکل نشه نه اختلال نیست

درصورتی که خانمت از فانتزی شما استقبال کنه بله میتونید این کارو کنید

3. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    43283
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ن لزوما علتش درد کشیدن طرف مقابلم نیست چه درد بکشه چه نکشه من لذت میبرم.فقط میشه بیشتر راهنماییم کنید اصلا دخترا میتونم همچین چیزی رو تحمل کنن؟

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما دوست عزیز
    داشتن یک سری فانتزی های جنسی مشکلی ایجاد نمی کند و اینکه فرد در رابطه جنسی یک سری علایق خاص داشته باشد اما اگر این علایق و فانتزی ها از مسیر اصلی رابطه جنسی خارج شود و فرد تنها از طریق آن به ارضا شدن برسد این موضوع می تواند مشکل آفرین باشد و نیاز به بررسی دقیق دارد تا بتوانیم به شما کمک کنیم .
    شما در اینجا بیان کردید وقتی دو مرد با یکدیگر کشتی می گیرند و در کنار آن نیز بیان کردید که با همسرتان این رابطه را داشته باشید این موضوع می تواند به معنای گرایش شما به هردو جنس محسوب شود و این موضوع نیز اگر برداشت من از صحبت های شما درست باشد که با دیدن هردوی تحریک می شوید نیز موضوع پر اهمیتی می باشد .
    بهتر است در این مسیر قبل از وارد شدن به مرحله ازدواج یک دوره روان درمانی و مراجعه به ************ تراپ را تجربه کنید تا بتوانیم با بررسی فانتزی های جنسی شما و همچنین شرایط روحی و انحرافات و هویت جنسیتان در این مسیر به شما کمک کنیم تا شرایط بهتری را ایجاد کنید و بتوانید با اطمینان بیشتری وارد پرویه ازدواج شوید .

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354790

6. کاربران زیر از ravanshenas-therapy بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط hhhhh نمایش پست ها
    ن لزوما علتش درد کشیدن طرف مقابلم نیست چه درد بکشه چه نکشه من لذت میبرم.فقط میشه بیشتر راهنماییم کنید اصلا دخترا میتونم همچین چیزی رو تحمل کنن؟
    سلام مجدد

در این باره چند عامل اساسی دخیل هستند

اولی : وزن شما چقدر هست ؟

دومی : تراکم وگنجایش جسمی خانم چقدر باشه !

سومی : آیا شما دوست داری فقط این کارو کنی ؟ یا از طریق ( زناشویی طبیعی ) هم رابطه راشته باشین و خانمت رو ارضا کنی

چهارمی : به خانمت گفته باشی این فانتزی رو داری یا نه ؟

اما درکل ازدواج یعنی علاقه ای وجود داشته که مزدوج شدین و این علاقه باعث میشه نتا خانمت شمارو در مسیر ارضا ولذت حمایت کنه البته شما هم باید به فانتزی های ایشون توجه کنی تا مشکلی پیش نیاد
    ویرایش توسط Saltanat : 04-05-2020 در ساعت 05:01 AM

8. کاربران زیر از Saltanat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد